Lütfen Bekleyin, İçerik Yükleniyor ...

İade Koşulları

» Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

» Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade alınmaz.

» Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

» İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir. 

» Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

» İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde taşıma masrafı müşteri tarafından ödenecektir. 

» Satın almış olduğunuz ürün ile ilgi kargo gönderimlerinden doğan hasarları Firmamızdan değişim veya ürün talebinde bulunabilmeniz için mutlaka kargo firmasına tutanak tutturmanız gerekmektedir.

» Tutanak düzenleterek  almış olduğunuz hasarlı ürünleri Firmamızın Anlaşmalı olduğu Taşıma(Kargo) Şirketleriyle göndermeniz gerekmektedir. Aksi durumlarda taşıma ücreti firmamız tarafından kabul edilmeyecektir. 

Firmamız bünyesinde bulunan yüksek verimlilikteki ürün gruplarımızın içinde; Laminasyon makineleri, plastik kart sistemleri ve aksesuarları, ciltleme makineleri ve malzemeleri, anahtar dolapları, kart askı ipleri, kırma-perforaj ve evrak imha makineleri, kâğıt kesme sistemleri, delgeçler ve tüm bu ürünlerin sarf malzemeleri bulunmaktadır.

444 0 526

İstoç 36. Ada No : 11 - 13 - 15 Mahmutbey / İST.
lamiess@lamiess.com