Lütfen Bekleyin, İçerik Yükleniyor ...

Kalite Politikamız

Kalite Asla Tesadüf Değildir.

Laminet Ofis Sistemleri San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketleri arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.

Bu politikanın sürekliliğini sağlamak amacıyla aşağıdaki ana başlıkları belirlemiştir.

» Müşterilerimizin üretim ve hizmetlerinin aksamaması için, ofis sistemleri ihtiyaçlarını etkili ve güvenilir olarak sağlamak.
» Bu amaçla dünyadaki teknolojileri, standartları sürekli izleyerek müşterilerinin beklentilerini aşan ürünler sunmak.
» Müşterilerimize en uygun fiyat, en üstün kalite ve amaca uygun olarak zamanında güvenilir ürünleri sunmak.
» Ürünlerimizin sürekli ve sorunsuz hizmet verebilmeleri için satış öncesi ve sonrası dokümantasyon ve teknik destekleri zamanında ve tam olarak vermek.
» Çalışanlarının sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak, bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli zinde tutmak.
» Tedarikçileri ile sıkı ve sürekli iş birliği kurarak gelişmelerini sağlamak, sonuçları izlemek, hizmet zinciri halkalarının tümünün sağlamlığından emin olmak

Başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanlar Laminet Ofis Sistemleri San. ve Dış Tic. Ltd.ti. Kalite Politikası`nı uygulamaktan ve kalite sisteminin etkinliğini geliştirmekten sorumludur.

Firmamız bünyesinde bulunan yüksek verimlilikteki ürün gruplarımızın içinde; Laminasyon makineleri, plastik kart sistemleri ve aksesuarları, ciltleme makineleri ve malzemeleri, anahtar dolapları, kart askı ipleri, kırma-perforaj ve evrak imha makineleri, kâğıt kesme sistemleri, delgeçler ve tüm bu ürünlerin sarf malzemeleri bulunmaktadır.

444 0 526

İstoç 36. Ada No : 11 - 13 - 15 Mahmutbey / İST.
lamiess@lamiess.com